0 : 1

ZKS Unia Tarnów

2018/2019 IV Liga Małopolska gr. wschodnia Kolejka 3

Opis

Wygrywamy na wyjeździe z Okocimskim Brzesko! Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 71. minucie wchodzący z ławki Mateusz Nowak ⚽ Pierwsza połowa toczyła się w dobrym tempie, zespoły walczyły o uzyskanie przewagi, ale żadnemu nie udało się stworzyć stuprocentowej sytuacji bramkowej. Dopiero w drugiej części zawodnicy obu ekip dostarczyli nam większej dawki emocji. Nacisk Jaskółek zaczął przynosić oczekiwane efekty. Kilka bardzo dobrych okazji miał Artur Biały, ale dopiero joker z Wojnicza był w stanie przełamać niemoc strzelecką i golem na 1:0 dał Unii prowadzenie. Strata bramki podziałała mobilizująco na zawodników z Brzeska, którzy byli blisko wyrównania, jednak szczęście sprzyjało dzisiaj Tarnowianom. W końcówce Nowak jeszcze raz znalazł się w odpowiednim miejscu w polu karnym, ale nie udało się podwyższyć wyniku.