Turniej rocznika 2006 w Kielnarowej

2017-12-07 15:45:46

W ubiegłą niedzielę nasza drużyna uczestniczyła w turnieju halowym w Kielnarowej koło Rzeszowa. Początek turnieju w naszym wykonaniu był słaby, widać było brak ogrania na hali - cały czas drużyna trenuje na boiskach. Pierwszy mecz przegrywamy 1-5, drugi 3-4, od trzeciego meczu widać poprawę gry naszego zespołu. Ten mecz kończymy remisem i na zakończenie rozgrywek grupowych podejmujemy niepokonaną drużynę Resovii Rzeszów. Po najlepszym meczu naszych chłopaków wygrywamy 3-0. Był to mecz, który pokazał, że w naszej drużynie drzemią duże możliwości. Niestety początek turnieju zdecydował o tym, iż na zakończenie turnieju graliśmy mecz dopiero o 7-e miejsce. Ten mecz, z zespołem Ziomki Rzeszów, również wygrywamy 1-0.

Trener potraktował ten turniej wybitnie szkoleniowo, wszyscy zawodnicy zagrali dokładnie tyle samo minut na parkiecie. W tym miejscu warto wyróżnić Adriana Szklarza, który strzelił w turnieju dwie bramki dla naszej drużyny i rozegrał swoje najlepsze zawody. Poza Adrianem bramki strzelali: Miłosz Różycki 3, Olaf Kantor 2, Nikodem Mazurkiewicz 1, Olivier Trancygier 1

Nasz zespół wystąpił w składzie: Janek Mazurkiewicz, Filip Radoń, Kacper Konieczny, Tymek Banek, Szymek Zych, Nikodem Mazurkiewicz, Olaf Kantor, Adrian Szklarz, Olivier Trancygier, Michał Kukiełka, Mateusz Liszek, Leon Fryś i Miłosz Różycki.

Powrót

Najnowsze wiadomości