2. kolejka MLM: Beskidzka AP Ropa 1:4 Unia Tarn贸w

2018-09-06 12:44:40

2. kolejka MLM:

Beskidzka AP Ropa 1:4 Unia Tarn贸w

鈿 15' Jakub Hajdo - bezpo艣rednio z rzutu ro偶nego 鈿 38' Fabian Jasiak 鈿 42' gol samob贸jczy 鈿 54' Filip Rado艅

Sk艂ad: Mazurkiewicz, Starzec, Hajdo, Piotrowski, W贸jcik, Mr贸z, Liszek, Kurek, Jasiak, Radon, Budzik,Tryba, R贸偶ycki Mi艂osz, R贸偶ycki Mateusz, Szklarz, Dziubak, Jurek, Musia艂

Zesp贸艂 rocznika 2006 (uczniowie SMS i grupy popo艂udniowej) przywo偶膮 3 punkty z wyjazdowego meczu z Beskidzk膮 Akademi膮 Pi艂karsk膮 Ropa.

Pierwsze 30 minut wygl膮da艂o do艣膰 ospale. Prowadzenie obj臋li艣my po bardzo 艂adnej bramce bezpo艣rednio z rzutu ro偶nego strzelonej przez Jakuba Hajd臋. Gospodarze oddali jeden celny strza艂 i do przerwy by艂 remis 1:1.

Po przerwie zesp贸艂 pobudzi艂 do walki aktywny w tym spotkaniu Fabian Jasiak. Najpierw zdoby艂 gola na 2:1, a p贸藕niej mia艂 du偶y wk艂ad przy trzecim trafieniu. Wynik spotkania ustali艂 pi臋knym uderzeniem z dystansu Filip Rado艅.