5. kolejka OLM: Tarnovia 0:4 Unia Tarn贸w

Tarnovia 0:4 Unia Tarn贸w

鈿 Bramki: Flip Jaworski, Jakub S艂owik, Filip Gala, Oliwier Trancygier

Sk艂ad: Chrapusta - Popiela, Markowicz, Witek - Grzywa, Pad艂o, Jaworski, S艂owik - Gala Rezerwa: Gajczewski, Bie艣, Bryl, Bartyzel, Dulian, Kawa, Niemiec, Uriasz, Wo艂czacki, Trancygier

Wygrywamy czterema bramkami w derbach Okr臋gowej Ligi M艂odzik贸w!

Pierwsze 5 minut spotkania by艂o nerwowe w wykonaniu m艂odych Jask贸艂ek. Po b艂臋dzie w postaci zbyt lekkiego podania do bramkarza mogli艣my stworzy膰 sytuacj臋 bramkow膮 dla przeciwnika.

Kolejne minuty to spokojne kontrolowanie gry i kilka dobrych szans naszego zespo艂u. Pierwsz膮 bramk臋 zdobyli艣my po pi臋knym uderzeniu z rzutu wolnego Jaworskiego. Chwil臋 p贸藕niej ten sam zawodnik spr贸bowa艂 bardzo podobnego strza艂u, ale tym razem zesp贸艂 rywali uratowa艂a poprzeczka.

Nast臋pn膮 dobr膮 sytuacj臋 mieli艣my po rozegraniu pi艂ki przez 艣rodkow膮 stref臋 i po prostopad艂ym podaniu do S艂owika, kt贸ry wyszed艂 "sam na sam". G贸r膮 by艂 jednak bramkarz Tarnovii, kt贸ry tego dnia znajdowa艂 si臋 w 艣wietnej dyspozycji.

Bramka na 2:0 pad艂a po akcji z prawej strony boiska. W polu karnym idealnie odnalaz艂 si臋 Gala i podwy偶szy艂 wynik spotkania.

Trzeci gol to akcja bli藕niacza do tej z wcze艣niejszej cz臋艣ci meczu. S艂owik znowu otrzyma艂 prostopad艂e podanie, uderzy艂 mocno i tym razem nie da艂 szans golkiperowi przeciwnik贸w.

Druga po艂owa up艂yn臋艂a pod znakiem walki w 艣rodkowej strefie boiska. Mieli艣my mecz pod pe艂n膮 kontrol膮. 艢wietnie spisywa艂 si臋 Filip Pad艂o, kt贸ry zwyci臋偶a艂 w pojedynkach 1 na 1 i zagrywa艂 prostopad艂e pi艂ki, co przynosi艂o zespo艂owi same korzy艣ci. Przeciwnik odda艂 zaledwie jeden strza艂 z rzutu wolnego, ale nasz bramkarz bardzo pewnie z艂apa艂 pi艂k臋.

Czwarta bramka dla Jask贸艂ek pad艂a po akcji z lewej strony. Nasz zawodnik popisa艂 si臋 bardzo dobrym do艣rodkowaniem, kt贸re zosta艂o wyko艅czone g艂ow膮, ale bramkarz Tarnovii odbi艂 pi艂k臋. W polu karnym znalaz艂 si臋 na szcz臋艣cie Trancygier i ustali艂 wynik na 4:0.