3. Kolejka MLM: Unia Tarn贸w 2:1 Cracovia

2. Ma艂opolska Liga M艂odzik贸w
Unia Tarn贸w 2:1 Cracovia (2:0)

4' Jakub Hajdo
10' Fabian Jasiak

Dru偶yna Unii od pocz膮tku meczu ruszy艂a do zdecydowanego ataku i ju偶 po 10 minutach gry Jask贸艂ki prowadzi艂y 2:0. Dwie szybko strzelone bramki sprawi艂y, 偶e podopieczni 艁ukasza Bartkowskiego nabrali jeszcze wi臋kszego rozp臋du. Kilka razy znale藕li si臋 w stuprocentowej sytuacji, ale zabrak艂o szcz臋艣cia, 偶eby podwy偶szy膰 prowadzenie Zesp贸艂 go艣ci do przerwy nie zagrozi艂 powa偶nie bardzo dobrze zorganizowanej tego dnia defensywie Unii.

Po zmianie stron Unia nastawi艂a si臋 na gr臋 z kontry, co przynosi艂o efekty w postaci stworzonych szans, ale brakowa艂o wyko艅czenia akcji. Po pewnym czasie zesp贸艂 go艣ci zacz膮艂 dochodzi膰 do g艂osu. Przyjezdni atakowali coraz 艣mielej, dzi臋ki czemu w ko艅c贸wce strzelili bramk臋 kontaktow膮.

Zrobi艂o si臋 nerwowo, ale nasi zawodnicy dzielnie wybronili wynik, uzyskuj膮c tym samym 3 punkty na starcie rozgrywek z bardzo wymagaj膮cym rywalem.

Sk艂ad : Jan Mazurkiewicz, Aleksander W贸jcik, Kacper Konieczny (C), Aleksander Piotrowski, Mateusz Liszka, Fabian Jasiak, Eryk Sielewicz, Jakub Hajdo, Kacper Jurek, Eryk Kurek, Mateusz R贸偶ycki, Olivier Trancyngier, Mi艂osz R贸偶ycki, Jakub Tryba, Adrian Szklarz, Filip Rado艅, Olaf Kantor, Miko艂aj Je偶