3. Kolejka OLM: Unia Tarn贸w 1:1 Bruk-Bet Termalica

2018-08-25 14:14:22

OLM: Unia Tarn贸w 1:1 Bruk-Bet Termalica 4' - S艂owik 34' Markowicz (og) Dla podopiecznych 艁ukasza Jamr贸ga sobotni poranek nie nale偶a艂 do leniwych. Wyst臋puj膮cy w Okr臋gowej Lidze M艂odzik贸w pi艂karze o 9.00 rozegrali mecz z r贸wie艣nikami z Niecieczy. Chocia偶 by艂o to pierwsze spotkanie w nowym sezonie, to ze wzgl臋du na uk艂ad terminarza, zaliczane do 3. kolejki rozgrywek.聽Pojedynek zako艅czy艂 si臋 remisem 1:1, ale do siatki trafiali dzi艣 jedynie zawodnicy Unii. Mecz rozpocz膮艂 si臋 艣wietnie dla m艂odych Jask贸艂ek, bo ju偶 w 4. minucie wynik spotkania 艣piewaj膮co otworzy艂 S艂owik. Nasi pi艂karze przez p贸艂 godziny cieszyli si臋 z prowadzenia. W 34. minucie stracili艣my gola po samob贸jczym strzale Markowicza. W drugiej po艂owie nie ogl膮dali艣my bramek i w rezultacie dzielimy si臋 punktami z Termalik膮. Sk艂ad:聽Chrapusta-Kawa, Markowicz, Witek - S艂owik, Pad艂o, Grzywa, Niemiec - Gala Rezerwowi:聽Gajczewski, Bryl, Uriasz, Bie艣, Wo艂czacki